Haber

AK Parti Muğla Milletvekili Gökcan, Marmaris ve Datça’daki depremzedeleri ziyaret etti

AK Parti Muğla Milletvekili Yelda Erol Gökcan, Muğla Merkez, Köyceğiz, Fethiye, Yatağan, Dalaman ve Ortaca’nın ardından Marmaris ve Datça’daki depremzedeleri ziyaret etti.

Gökcan, ziyaretine ilişkin yaptığı yazılı açıklamada, Marmaris Kaymakamı Ertuğ Şevket Aksoy’un koordinasyonunda İlçe Başkanı Ceyhun Gökmen, Kadın Kolları Başkanı Cavidan Öner ve örgüt üyelerinin depremzedeler için seferber olduğunu belirtti.

Yardımların Marmaris Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı çalışanı tarafından Marmaris Halit Narin Uygulama Oteli’nde tasnif edilerek ilçeye gelen depremzedelere teslim edildiğini belirten Gökcan, depremzedelere geçmiş olsun dileklerini ilettiklerini kaydetti.

Deprem bölgesini eski haline getirmek ve yeniden inşa etmek için çalışmalarımız hızla devam ediyor.” Gökcan, “Asrın afetinin ardından devletimiz ve milletimiz el ele vererek tüm kurumlarıyla seferber oldu. Afet risk durumu, zemin kalite çalışmaları, sosyolojik, demografik ve kültürel yapının korunması, il yöneticileri, STK’lar ve akademisyenlerle istişarelerde bulunulması” dedi. , vatandaşlarımızı mağdur etmeden. Yeni yerleşim yerleri belirleniyor. Bir yıl içinde depremzedelerimiz yeni yerleşim yerlerine kavuşacak.” terimini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu