Haber

Tansu Çiller’in 1 milyon lira bağışladığı ortaya çıktı.

Türkiye’nin kalbinde derin yaralar bırakan deprem felaketinin ardından tüm televizyonlar yardım için bir araya geldi. Birçok kurum, kişi ve şirket depremzedelere yardımda bulundu.

TANSU ÇİLLER YAYINA KATILDI

Yayına eski Başbakan Tansu Çiller de katıldı. Bir kadın ve anne olarak konuşma yaptığını açıklayan Tansu Çiller, şunları söyledi: “Bu birliklerin birbirine ulaşıp toprağı kazarak, enkazın pek çok kırıntısını çıplak elle çıkararak çözüm üretebilmesi o kadar etkileyici ki, bu birlikler bu kadar büyük bir güç. Bunu da aşacağımızı düşünüyorum. Biliyorum, bu güç benim umudum oldu.” söz konusu.

Bağış tedbirini açıklayamadan PHONE telefonu kapattı

Uzun süre görüştükten sonra bağış miktarını açıklayamayan Çiller, telefonu kapattı. Bu durum kısa sürede sosyal medyada TT oldu. Çiller’e çok sayıda kişi tepki gösterdi.

NAZLI ÇELİK DURUMU KAPATTI

Yanlış anlamanın ardından programın sunucularından Nazlı Çelik duruma açıklık getirdi. Çelik, ” Tam kazandığı miktarı açıklayacakken bağlantı kesildi. Söylemek istediği birkaç cümleyi aktaramadığını belirtti. Çiller Bey bu kampanyaya 1 milyon TL bağışta bulunduğunu açıkladı.’ sözlerini kullandı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu