Yaşam

Kadir Doğulu’nun kadınlarla olan görüntülerinin ardından Neslihan Atagül’ün ihanet sorusuna tepkisi

2016 yılında Neslihan Atagül ile evlendi. Kadir Doğulu Gittiği eğlence yerinde hanımlarla samimi bir şekilde fotoğraflandı. Görüntülerin ardından boşanma tezleri gündeme gelen çift, evliliklerinde herhangi bir sorun yaşamazken birlikte yurt dışına çıktı. Bir röportaja katılan çift, ihanetle ilgili soru soran kadına sert bir dille yanıt verdi.

“GÖRDÜĞÜNÜZE NEDEN İNANMIYORSUNUZ?”

Kocasının görüntülerinin ardından ihanet teziyle gündeme gelen Atagül, soruya tepki göstererek, “Bizim özümüzle ilgili neyi merak ettiniz? Gerçekten şu an bunu mu merak ediyorsunuz? Neden inanmıyorsunuz?” ne görüyorsun ama merak ediyorsun? Bu çok takdire şayan”.

“SİVİL CESARETLE İSTEDİN, MÜKEMMEL”

Eşinin ardından konuşan Kadir Doğulu, “Medeni bir cesaretle güzel bir soru sormuşsunuz. Takdire şayan. Hepinizin hayatı var ve birileri bunu gözlemliyor, bu sizin özel hayatınız değil. Bu sizin kişiliğiniz. Benimle ilgilenmek istiyorsanız. özel hayat, eşimin özel hayatı, oradan sorular sorabilirsiniz ‘Bunca habere rağmen nasıl eş olmayı başarıyorsunuz?’ diye sorabilirsin. haberlerBenim ailemle aramda iken, onların soyunun sizin ve benim ailem arasında neden rahatsız olmadığını sorabilirsiniz.

NE OLDU?

Kadir Doğulu, geçtiğimiz günlerde gittiği ziyafet mekanında hanımlarla dans ederken görüntülendi. Argümana göre; Yerde bulunan Aras Bulut, arkadaşı Kadir Doğulu’yu İynem’den uyardı. İynemli’nin uyarılarını dikkate almayan oyuncu, maçına kaldığı yerden devam etti.

Görüntülerin ardından Birsen Altuntaş’a açıklama yapan Doğulu, “Sosyal medya benim ilgi alanım değil” diyerek yerde sohbet ettiği genç bayanla ilgili görüntülere, “Yayan kişiyi düşünüyorum. Bu görüntüler bana bu şekilde yakınlaşmak isteyip de yaklaşamayınca böyle davranan bir insandır.O gün o kadın dışında 80 kişi ile görüştüm.Konuşmak isteyen herkesle sohbet ederim. Ben, bir dertleri varsa dinlerim, yardımcı olmaya çalışırım. Nerede, ne zaman olduğu önemli değil” diyen Neslihan Atagül, ‘Gürültülü bir ortamda normal bir sohbettir’ dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu