Haber

Festivalde Melis Sezen’in tuhaf pozlarıyla dalga geçen Tansu Dayan kahkaha attı!

Sadakatsiz dizisinde canlandırdığı Derin karakteriyle büyük ses getiren Melis Sezen, Venedik Sinema Festivali’ndeki performansıyla çok konuşuldu. Birçok kişi tarafından dalga geçilen Melis Sezen, çektiği videoyla Tansu Dayan tarafından kısa sürede taklit edildi. Tahmin edebileceğiniz gibi Dayan’ın görüntüsü hepimizi güldürdü! ?

Sadakatsiz dizisindeki rolüyle ekranlarda ses getiren Melis Sezen, son yılların dikkat çeken isimleri arasında yer alıyor.

Melis Sezen’in dikkat çekici patlamaları var. Mesela Pantene Altın Kelebek Ödül Töreni’nde yaptığı konuşma dün gibi hatırlanıyor.

Melis Sezen’in ödülü aldıktan sonra “Bunu tutuyorum çünkü şu anda elimde” sözleriyle herkesi şaşırtacağı uzun zamandır konuşuluyordu.

Sezen şimdi de tarzı ve pozlarıyla Venedik Sinema Festivali’nde gündemde…

Farklı şekillere bürünen ve poz verirken kollarını kaldıran Melis Sezen’in pozlarının sosyal medyada konuşulduğunu tahmin edebiliriz.

Ünlülerle dalga geçen fotoğraf ve görüntüleriyle tanınan Tansu Dayan, Melis Sezen’in bu anlarını kaçırmadı. Feriha’nın geceliğine daha çok benzeyen kıyafetiyle Melis Sezen’i taklit etti…

Tansu Dayan’ın “Kalça çıkığım var, lütfen bana dua edin” sözleriyle paylaştığı bu görüntü herkesi güldürdü.

Tabii Melis Sezen’i de güldürdü…

Aynısını söyleyebiliriz…

Bakın söz konusu gecelik şuydu… ?

Sizi diğer yorumlarla baş başa bırakıyorum…

?

?

?

?

?

?

?

Sırt detayı muhteşem!

Ne düşünüyorsun?

haber-ahirli.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu